Uczestnicy Klubów Seniora  z Gminy Jasło zebrali się na Spotkaniu Dożynkowym w Warzycach. W ramach gminnej współpracy placówek opiekuńczych biesiadowano wspólnie z pensjonariuszami Gminnego Dziennego Domu Pomocy w Osobnicy. Duchową opiekę sprawował Ks. Czesław Szewczyk – emerytowany Proboszcz Parafii Osobnica, inicjator powstania GDDP oraz Ks. Krzysztof Szopa – obecny Proboszcz Parafii.

Wspólne spotkanie rozpoczęto wręczeniem Wójtowi Gminy Jasło symbolicznego kołacza dożynkowego. Zabawa przy akompaniamencie muzyki na żywo trwała do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie dożynkowe to jeden z elementów działań realizowanych przez Gminę Jasło w ramach projektu pt. „Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło” dofinansowanego w ramach Działania: 8.3 Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa.