Najstarsi mieszkańcy sołectwa Zimna Woda świętowali Dzień Seniora. Mieli okazję skosztować specjałów przygotowanych przez nowo powstałe Koło Gospodyń Wiejskich w Zimnej Wodzie, pobawić się przy muzyce oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Na koniec otrzymali świąteczne upominki przygotowane przez dzieci ze świetlicy wiejskiej pod czujnym okiem Marty Filip. Dodatkowo zabawę uświetnił swoją obecnością Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś.

Wydarzenie odniosło duży sukces. Dziękujemy wszystkim seniorom i gościom za przybycie oraz współorganizatorom za pomoc w przygotowaniach.

Przyjęcie przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich Zimna Woda we współpracy z Przewodniczącym Rady Gminy Jasło Józefem Dziedzicem, sołtysem wsi Piotrem Wyderką oraz druhami OSP Zimna Woda.

KGW Zimna Woda