Pierwsze spotkanie edukacyjne w dniu 4 września 2020 r. w Klubie Seniora w Wolicy rozpoczęło realizację innowacyjnego w skali lokalnej społeczności projektu pt. „Sieć Klubów Seniora na terenie Gminy Jasło”.

Spotkanie otworzył Pan Wojciech Piękoś – Wójt Gminy Jasło, który życzył wszystkim Klubowiczom udanych spotkań i wyjazdów w czasie trwania całego projektu. Zaprezentowany został program Klubu na najbliższy okres. Uczestnicy spotkania integracyjnego mieli możliwość wybrać się „wirtualnie” do dalekiej Azji, konkretnie do Mongolii, dzięki opowiadaniom, zdjęciom i rekwizytom, które zaprezentował pochodzący z Jasła Podróżnik.

Podobne spotkanie odbyło się 5 września 2020 r. w Chrząstówce.