Z myślą o czytelnikach i użytkownikach Gminnej Biblioteki Publicznej - FILIA GBP w Trzcinicy wprowadziła nowy sposób zwracania wypożyczonych zbiorów.

Przed wejściem do budynku Biblioteki w Trzcinicy, ustawiona została WRZUTNIA KSIĄŻEK, czyli urządzenie do samodzielnego zwrotu wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Wrzutnia (KsiążkoBox) umożliwia wygodny sposób oddania książek, w czasie gdy Biblioteka jest nieczynna, o każdej porze, również podczas świąt i dni wolnych od pracy. Wrzutnia została tak zaprojektowana, aby materiały biblioteczne nie ulegały zniszczeniu. Książki delikatnie zsuwają się po rolkach, bezpiecznie trafiając do jej wnętrza (wózka na książki).

Do urządzenia można zwracać tylko zbiory wypożyczone w bibliotekach Gminy Jasło!

Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie ułatwi naszym czytelnikom zwroty książek i pozostałych materiałów bibliotecznych.

Uwaga!
Stanowisko wrzutni podlega monitoringowi! Zabrania się wkładania do wrzutni wszelkich przedmiotów, poza materiałami bibliotecznymi!

FGBP