Poniżej publikujemy minimalne wymagania techniczne, jakie będą spełniać montowane instalacje OZE w ramach realizowanego przez Gminę Jasło projektu.

Do pobrania:
  • Opis techniczny - fotowoltaika: pobierz
  • Opis techniczny - kolektory słoneczne: pobierz
  • Opis techniczny - pompy ciepła: pobierz

Montaż kolektorów słonecznych coraz bliżej – podpisano umowę z Wykonawcą

Rezygnacja z udziału w projekcie

Wybrano wykonawcę instalacji paneli fotowoltaicznych w ramach projektu OZE. Jaki jest ostateczny wkład własny Mieszkańca?

Na jakim etapie jest realizacja projektu OZE?

Odbyło się spotkanie informacyjne dla Mieszkańców zainteresowanych montażem pomp ciepła

Lista instalacji przewidzianych do realizacji w Projekcie "Montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców na terenie Gminy Jasło"

Ogłoszenie o naborze do Projektu „Montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców na terenie Gminy Jasło’’ - nabór uzupełniający

Informacja dotycząca projektu „Montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców na terenie Gminy Jasło”