Wyjazd uczniów ze Szkoły Podstawowej z Opacia i Jareniówki na mecz Asseco Resovii

Dodano: 26.02.2020
A A A
W dniu 26 lutego 2020 roku, uczniowie z klas 5 i 6 Szkoły Podstawowej w Jareniówce oraz klas 5, 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Opaciu uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu sportowym. Był to mecz siatkarski na najwyższym poziomie.

Grały ze sobą drużyny Plus Ligi - Asseco Resovia i Verva Warszawa. Atmosfera na trybunach była bardzo gorąca i pełna emocji. Mimo przegranej zespołu z Podkarpacia wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że tego typu imprezy będą na stałe gościć w naszych szkolnych kalendarzach.

Przejazd na mecz sponsorował radny gminy Jasło, pan Janusz Pruchnik.

Autor: B. Skuba

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności