Wielkanocne warsztaty w świetlicy w Trzcinicy

Dodano: 20.03.2019
A A A
W dniu 14.03.2019 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt.: "Pomysł na  pisankę wielkanocną i kartkę świąteczną z życzeniami." Uczestnicy zajęć wykorzystując kolorowe kartki papieru, wielkanocną ilustracje, wycięte elementy z kolorowego papieru, gotowane jajko i klej, tworzyli najpierw kolorowe pisanki, które ozdabiali wzorami sztuki ludowej, a następnie kartki świąteczne z życzeniami, ozdabiając je według własnej inwencji twórczej. Spotkanie przy zabawie z kolorowymi akcesoriami było miłym spędzeniem czasu. Każda powstała pisanka i kartka wielkanocna jest cennym nabytkiem i nagrodą za udział w tych wielkanocnych warsztatach każdego uczestnika. Uczestnikami warsztatów były dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę. Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle - Świetlica w Trzcinicy.


Irena Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności