WIELKANOC TUŻ TUŻ

Dodano: 22.03.2016
A A A
  
Od kilkunastu dni w świetlicy GOK w Żółkowie trwały przygotowania  do Świąt Wielkanocnych.

Uczestnicy  brali  udział w zajęciach podczas których, ozdabiali  różnymi sposobami i metodami  jajka - jeden z najważniejszych symboli  Wielkanocnych. Robili ozdoby, przygotowywali  nową gazetkę wiosenno - świąteczną i dekorowali świetlice.

Nie zapomniano również o palmach - symbolu Niedzieli Palmowej upamiętniającej przybycie Chrystusa do Jerozolimy. Do ich stworzenia posłużyły  bibułkowe kwiaty wykonane przez uczestników, wierzbowe bazie, bukszpan, suche trawy, wstążki i inne ozdoby. Palmy zostały  zaniesione w Niedzielę Palmową  do kościoła, gdzie zostały poświęcone.
 
CIEPŁYCH I  SPOKOJNYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ  ATMOSFERZE
 życzą  wszystkim czytającym ten tekst:
 uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa  wraz z instruktorem
J.Pawluś

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności