Warsztaty plastyczne w Trzcinicy

Dodano: 12.04.2019
A A A
Wiosna jest najpiękniejszą porą roku, a z nią nadchodzące Święta Wielkanocne, które inspirują  nas do wykonania oryginalnych, kreatywnych prac plastycznych. W dniu 3 kwietnia 2019 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt.: „ Co można zrobić z kółek”.

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy, do której wykorzystano: kolorowe kartki papieru, klej i nożyczki. Dzieci słuchając poleceń instruktora p. Ireny Gorczycy tworzyły (z wyciętych kółek z kolorowego papieru) piękne, ciekawe, niepowtarzalne prace przedstawiające  pisanki,  motyle i biedronki. Młodzi uczestnicy swoje prace wzięli  do domu jako nagrodę  za udział w tym wiosennym spotkaniu. Wiosenne warsztaty  z kolorowym papierem przyniosły wszystkim wiele zabawy i radości.

Organizatorem warsztatów była świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle.

I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności