Warsztaty plastyczne pn. Raz inaczej laurka w Trzcinicy

Dodano: 28.05.2019
A A A
Z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki w dniu 23 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pt.: „Raz inaczej laurka.” Zadaniem tych warsztatów było zapoznanie uczestników  z techniką i sposobem wykonania  laurki kształtem przypominającą idealną torebkę . Uczestnicy warsztatów wykorzystując kolorowy papier, kartki bloku technicznego, kokardki z czerwonej wstążeczki, cekiny, klej  i nożyczki wykonywali piękne, oryginalne laurki - "Torebki" dla swojej Mamy.  Każda praca ukazywała zdolności artystyczne swojego autora. Dzieci zabrały swoje artystyczne dzieła do domu, by wraz z życzeniami wręczyć swoim Mamusiom w dniu Ich święta. Podczas zajęć stworzenie prawdziwego rękodzieła artystycznego przyniosło wszystkim wiele radości i miłego spędzenia czasu oraz wiarę we własne siły i możliwości plastyczne.

Uczestnikami warsztatów były dzieci z klasy II  Szkoły Podstawowej z Trzcinicy. Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle - Świetlica w Trzcinicy.

I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności