WAKACJE W BIERÓWCE

Dodano: 20.09.2017
A A A
 
Wakacje to czas długo wyczekiwany przez dzieci, to czas zabaw i spotkań z kolegami. Wakacje w świetlicy, w Bierówce przebiegły pod hasłem „Wesoło, twórczo i przyjemnie”.

W czasie wakacji dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych podczas których robiły kolorowe pudełka z bloku technicznego oraz z plastikowych butelek na swoje skarby, korale, bransoletki z makaronu oraz jarzębiny. Starsze dzieci robiły młodszym koleżankom różnego rodzaju maski na zabawę szkolną. Ale najbardziej cieszyły się warsztaty kulinarne, podczas których dzieci piekły muffiny oraz różnego rodzaju ciasteczka. Ponadto chętnie korzystali z gier dostępnych na świetlicy: piłkarzyki, ping-pong, bilard czy xBOX. Wiele osób skorzystało z wycieczek zorganizowanych przez GOK w Jaśle.

Na początku września świetlica włączyła się do akcji Narodowego Czytania. Najpierw został odczytany list Prezydenta RP Andrzeja Dudy do rodaków, następnie sięgnęliśmy do wybranych fragmentów książki Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele”.
 
J.Oszajca.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności