Spotkanie opłatkowe Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP Gminy Jasło

Dodano: 03.01.2020
A A A
Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP Gminy Jasło połączone ze spotkaniem opłatkowym odbyło się w piątek 3 stycznia 2020 r.  w  Domu  Ludowym w Chrząstówce.

W posiedzeniu Zarządu  oprócz członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej, wzięli udział zaproszeni  na posiedzenie goście: ks. Prałat Wacław Rybka Kapelan Gminny OSP, ks. Henryk Magura Proboszcz Parafii Szebnie, Stanisław Święch Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, Marek  Górniak Komendant PSP Jasło, Wojciech Piękoś  Wójt Gminy Jasło i zarazem  w-ce Prezes Zarządu Oddziału Gminnego, Józef  Dziedzic Przewodniczący Rady Gminy Jasło, Stanisław Pankiewicz  w-ce Starosta Powiatu Jasielskiego i zarazem  członek  Zarządu Oddziału Gminnego, Henryk Motkowicz z-ca Wójta Gminy Jasło i członek Zarządu Oddziału Gminnego, Małgorzata Dubiel Sekretarz Gminy Jasło, Rafał Rutyna Komendant PSP Strzyżowie i członek Zarządu Oddziału.

W posiedzeniu wzięli także udział członkowie OSP Chrząstówka oraz Pani Agata Bielecka – sołtyska wsi Chrząstówka wraz z Radą Sołecką.
 W oficjalnej części  posiedzeniu  Zarządu, którą prowadził nowo wybrany Prezes  dh Józef Wójtowicz, podsumowano działalność Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Jasło w roku 2019.

Przedstawiono także  ogólny plan działalności Ochotniczych Straży na 2020 rok.
Po zakończeniu oficjalnej części posiedzenia  połamano się opłatkiem, a zaproszeni goście złożyli wszystkim druhom OSP życzenia  Noworoczne.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności