SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE W TRZCINICY

Dodano: 10.12.2018
A A A
 
We wtorkowy wieczór 4-go grudnia  w  Domu Ludowym w Trzcinicy odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem i jego pomocnikami.

Zgromadzone dzieci oczekiwały na tego niezwykłego gościa przez cały rok.
W końcu przybył, z powodu braku śniegu, nie na saniach, a  wozem strażackim i w asyście strażaków z OSP w Trzcinicy.  Przyjechał z workiem pełnym prezentów, dla wszystkich zgromadzonych dzieci. Nie mogło także zabraknąć i Aniołka ze słodyczami, i Diabełka z rózgami. Gdy wszystkie dzieci otrzymały już upominki, św. Mikołaj wyruszył   w dalszą podróż. Grudzień to przecież dla niego bardzo pracowity czas.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników jeszcze jedną niespodziankę.

Spektakl teatralny pt:,,Przygody św. Mikołaja” w wykonaniu Teatru Urwis z Krakowa.

Było to przedstawienie interaktywne, z dużą dawką świątecznego humoru.   

Głównemu bohaterowi przytrafiały się liczne przygody, które utrudniały mu przygotowania do jego wyjazdu z prezentami, a  Elf jak zawsze miał  dużo pracy, związanej z pakowaniem prezentów i czytaniem listów od dzieci. Czy zaradny Elf, za pomocą magicznych czarów zdążył z przygotowaniami do wyjazdu i wyciągnął Mikołaja ze wszystkich tarapatów?
O tym mogły przekonać się dzieci, które wzięły udział w tej doskonałej, pełnej śmiechu i humoru zabawie.


Organizatorami spotkania byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach,   
FILIA GBP w Trzcinicy, Stowarzyszenie TRZCINICA RAZEM,
Radni Gminy Jasło, Radny Powiatu Jasielskiego, Sołtys wsi Trzcinica i OSP Trzcinica.
Wszystkim pięknie dziękujemy za pomoc .

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności