Piknik Rodzinny w Warzycach

Dodano: 07.06.2017
A A A
4 czerwca w Zespole Szkół w Warzycach odbył się Piknik Rodzinny. Stało się już tradycją, że w pierwszą niedzielę czerwca Rada Rodziców oraz nauczyciele organizują z okazji Dnia Dziecka wielkie świętowanie dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Starają się tak dobierać atrakcje, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Świętowanie rozpoczęliśmy o 14.00. Dyrektor Zespołu Szkół w Warzycach, Piotr Ochwat oraz przewodniczący Rady Rodziców, Michał Wójcik powitali gości zebranych na szkolnym boisku.
Pierwszą atrakcją był występ przedszkolaków, które przygotowały małe życzenia dla mamy i taty, ubogacając je popisami tanecznymi. W kolejności zaprezentowało się kółko teatralne, które przedstawiło inscenizację pt. „Czerwone Kapturki”.

Jedną z nowych atrakcji Pikniku był bieg rodzinny. Do startu w nim uczestnicy zapisywali się kilka dni wcześniej, dlatego wiedzieliśmy, że cieszyć się będzie dużym powodzeniem. Pierwszy bieg o puchar „Cebulki” przeprowadzono w czterech kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy puchary.

Na boisku sportowym najmłodsi mieli do swojej dyspozycji dmuchane zjeżdżalnie. Nie zabrakło budki z lodami, goframi i popcornem. Były słodkie ciasta, napoje, pieczona kiełbaska, bigos oraz wojskowa grochówka.

Każdy mógł spróbować szczęścia w loterii fantowej oraz loterii wejściówkowej. Do najbardziej atrakcyjnych nagród należy zaliczyć: rower, dwa nowoczesne zlewozmywaki, tablet, kuchenkę mikrofalową, robot kuchenny, kompozycje ze storczyków i wiele innych.

Kolejnymi atrakcjami były pojazdy służbowe, profesjonalny pokaz tresury psów, wystawa prac warzyckich artystów „Galeria ludzi pozytywnie zakręconych” oraz porady dietetyków z Natur House. Podziwialiśmy występy wokalne naszych uczniów - Karoliny Polak, Igora Gacka, Karola Zabawy, Bartosza Walczaka, Marii Ochwat i Pauliny Pawluś.  Do gustu wielu przypadł występ Jakuba Czubika, gitarzysty zespołu „Ciryam” i naszego absolwenta.

Nie zabrakło strzelnicy z firmy EDEX, której właściciel, Edward Owsiak przygotował wiele atrakcji i wzorem lat ubiegłych przekazał cały dochód na konto Rady Rodziców. Firma EDEX ufundowała również wspaniałe nagrody dla najlepszych zawodników i poniosła wszystkie koszty związane z organizacją strzelnicy.

Po godzinie 19.00 rozpoczęła się zabawa ogrodowa. Do tańca przygrywał zespół „Whispers”.

Na koniec składamy serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom: Firmie „Okienko” z Jasła, Zarządowi Firmy „CENTRUM” w Jaśle, Delikatesom „Centrum” w Warzycach, Firmie „CENTROFARB”, Firmie „REMONCIK”, Firmie „EDEX”, Józefowi Twardusiowi, Marii Syrek, Joannie Świątkowskiej, Piotrowi Wilkowi, Anecie Kiszce, Mariuszowi Wójtowiczowi i anonimowym sponsorom. Dziękując życzymy, by dobro, którego od Was  doświadczyliśmy, wróciło do każdego ze zdwojoną siłą.

Podziękowania należą się również Radzie Rodziców i nauczycielom, którzy od początku pragnęli, by ten dzień zapisał się w pamięci młodzieży szkolnej i mieszkańców Warzyc na dłużej, dlatego nie szczędzili wysiłku, by uczynić go szczególnym.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze przedsięwzięcie, serdecznie dziękujemy, a naszym dzieciakom życzymy z okazji ich święta wszystkiego, co najlepsze.
                                
Zespół Szkół w Warzycach
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności