KOLĘDNICY MISYJNI W TRZCINICY

Dodano: 03.01.2019
A A A
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką p. Ireny Gorczyca w tym roku już po raz jedenasty wyszli na drogę naszej miejscowości jako „ Kolędnicy Misyjni,” by dzielić się radością z przyjścia na świat Zbawiciela. W dniach od 27 – 29 grudnia 2018r. wędrowali od domu do domu śpiewając kolędy i przedstawiając scenkę misyjną.

Wszędzie przyjmowano nas serdecznie, obdarowano słodyczami i cytrusami. Wspólnie z nami śpiewano kolędy i nie ukrywano łez wzruszenia, a my czuliśmy ogromną radość, że możemy nieść im wesołą nowinę o narodzeniu Pana Jezusa. W niektórych domach  fotografowano nas z domownikami  na tle pięknie wystrojonego świątecznego drzewka. Zapraszano nas na kolędowanie w przyszłym roku. Dochód z kolędy został przeznaczony na szlachetny cel. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły, jesteśmy bardzo wdzięczni i składamy serdeczne „Bóg zapłać.”


Irena Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności