Jaślanie po kolędzie w Jasielskim Domu Kultury

Dodano: 23.12.2019
A A A
Zespół Pieśni i Tańca Jaślanie wraz z Kapelą po raz kolejny kolędował z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Jasielskim Domu Kultury na zaproszenie Dyrekcji. Jak, co roku zespół przygotowuje się do tego okresu prezentując tradycję obrzędu kolędniczego oraz kolędy, które zachęcają uczestników do wspólnego kolędowania. Oczywiście nie zabrakło takich atrybutów kolędniczych, jak gwiazdy czy turonia. Ale nie tylko Zespół Jaślanie z Gminy Jasło wystąpił na tej uroczystości,  Kapela Trzcinicoki przygrywała witając zaproszonych gości, którzy przybyli podzielić się opłatkiem i wspólnie biesiadować przy wigilijnym stole, który został przygotowany przez wiele Kół Gospodyń Wiejskich pochodzących z gminy Jasło i nie tylko.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności