II Międzyszkolny Konkurs Mam Talent

Dodano: 13.01.2020
A A A
II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MAM TALENT JUŻ ZA NAMI
 
W tym roku już po raz drugi Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle wspólnie z Ogniskiem Muzycznym w Jaśle, skierował do dzieci i młodzieży zaproszenie na II Międzyszkolny Konkurs MAM TALENT. Celem tego konkursu jest wspieranie  twórczości dzieci i młodzieży w różnych formach aktywności artystycznej, prezentacja ich talentów oraz promowanie twórczych dokonań młodych artystów. W wydarzeniu, które miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy w dniu 13 stycznia 2020 r., wzięło udział 33 uczestników.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:
 
Kategoria - PRZEDSZKOLE
I miejsce – Szymon Wojdyła
II miejsce – Maja Janusz

Kategoria – SP KLASY I-III
I miejsce – Zuzanna Gacek
II miejsce -  Wiktoria Bolek
III miejsce – Aleksandra Ziółkowska

Kategoria – SP KLASY IV-VI
I miejsce – Ewelina Hanula
II miejsce – Kamila Zawada
III miejsce – Gabriela Gustek

Kategoria – SP KLASY VII-VIII
I miejsce – Karolina Polak
II miejsce – Nikola Bigos
III miejsce – Julia Gancarz

GRAND PRIX konkursu zdobył Igor Gacek
 
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom wydarzenia: Gminie Jasło, Powszechnej Kasie Oszczędności Bank Polski S.A. oddział w Jaśle, Grupie Nowy Styl, Fortum Marketing and Sales Polska S.A., Reporter Young Sklep Stacjonarny w Jaśle, Strzelnica Oficerska w Jaśle, Oko-Rock Sklep Muzyczny w Jaśle, Ognisko Muzyczne w Jaśle.

Już dzisiaj zapraszamy za rok, na kolejną edycję konkursu MAM TALENT.

Organizatorzy

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności