Akademia pomysłów - kartki wielkanocne

Dodano: 12.04.2019
A A A
Kolejne kreatywne zajęcia edukacyjne dla dorosłych mieszkańców gminy Jasło w ramach programu Akademia Pomysłów już za nami. Uczestniczki mogły przekonać się, czy wciąż potrafią i lubią tworzyć, wyklejać i malować?

W czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach 9 kwietnia panie wykonały świąteczne kartki wielkanocne. Warsztaty łączyły zajęcia plastyczne i literackie. Składały się z dwóch części: projektowania i ozdabiania kartki świątecznej według własnego pomysłu oraz pisania autorskich życzeń świątecznych.

Nasze zajęcia to okazja do odkrywania zdolności manualnych drzemiących w każdym z nas oraz znakomita forma spędzenia wolnego czasu.

Motywy zajęć przystosowane do zainteresowań i zdolności uczestniczek.
Następne spotkanie w ramach Akademii Pomysłów odbędzie się 14 maja 2019 roku w Filii GBP w Warzycach, a pod koniec maja w Czytelni GBP w Jaśle z/s w Szebniach, na które zapraszamy.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 134428366.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności