Dla Mamy

Dodano: 28.05.2015
A A A
Dnia 20.05.2015r. w świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Dla Mamy".

Dnia 20.05.2015r. w świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Dla Mamy".Celem warsztatów było przygotowanie wspólnie z dziećmi prezentów - niespodzianek dla mam. Podczas wykonywania prac uczestnikom towarzyszyło zaangażowanie oraz radość z osiągniętego celu.Dzieci wykonały kolorowe kwiaty oraz laurki, które podarują swoim mamom z okazji ich święta. W zajęciach uczestniczyła również świetlica z Szebni.
Wszystkim Mamom z okazji ich święta
życzymy spełnienia marzeń,
chwil wytchnienia słonecznych uśmiechów oraz radości z życia.

J.Oszajca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności