Majówka z Gminą Jasło juz za nami

Dodano: 11.05.2015
A A A
W czwartek 7.05.2015 r. , w Gminie Jasło, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbyła się „MAJÓWKA z GMINĄ JASŁO”.


W czwartek 7.05.2015 r. w Gminie Jasło w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbyła się „MAJÓWKA z GMINĄ JASŁO”.

Spotkać nas można było w kilku atrakcyjnych obiektach stworzonych lub odnowionych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Na  terenie obiektu  koncertowo- wystawienniczego w Trzcinicy w pobliżu zabytkowego drewnianego kościoła pw. Św. Doroty prezentowana była wystawa dorobku artystycznego świetlic działających przy Gminnym Ośrodku Kultury  w Jaśle z siedzibą w Brzyściu, a na scenie z godzinnym występem zaprezentowały się działające przy GOK  - Zespół  Pieśni i Tańca Jaślanie i Kapela Ludowa Szebnianie.
Od godz. 9.00 do 13.00 chętni mieli  możliwość zwiedzenia wnętrza zabytkowego kościoła.

Szlak Turystyczny im. Konstytucji 3-maja – Gorajowice – Warzyce doczekał się licznego zwiedzania. Z Gorajowic do Warzyc i z Warzyc do Gorajowic o godz. 10.00 ruszyły piesze wycieczki młodzieży szkolnej. Młodzież miała okazję poznać historię miejsc, przez który biegnie szlak, a miejsca te są związane z pierwszą i drugą wojną światową.

W   obiekcie rekreacyjno – sportowym w Chrząstówce    (dawny budynek  szkoły podstawowej) odbył się Otwarty  Turniej   Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Jasło. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary i nagrody.
W tym czasie  możliwość skorzystania z siłowni. 


Fotorelacja:
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności