Symbole Świąt Bożego Narodzenia – ozdoby bożonarodzeniowe

Dodano: 30.12.2014
A A A
Tegoroczne warsztaty bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Bierówce odbyły się pod hasłem: „Symbole Świąt Bożego Narodzenia – ozdoby bożonarodzeniowe”.

Tegoroczne warsztaty bożonarodzeniowe w Świetlicy Wiejskiej w Bierówce odbyły się pod hasłem: „Symbole Świąt Bożego Narodzenia – ozdoby bożonarodzeniowe”.


W ramach warsztatów uczestnicy wykonali bombki świąteczne, gazetkę ścienną o tematyce świątecznej oraz ozdobili choinkę. Oprócz zajęć plastycznych odbyły się także zajęcia kulinarne, podczas których uczestnicy piekli, a następnie dekorowali pierniczki.Podczas spotkań warsztatowych nie zabrakło rozmów na temat zwyczajów bożonarodzeniowych panujących w naszych domach. Zajęcia połączone  były z dobrą zabawą i wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.

J.OszajcaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności