Warsztaty kulinarne w Niepli

Dodano: 27.02.2013
A A A
W czasie tegorocznych ferii zimowych w świetlicy w Niepli, tradycyjnie już zostały zorganizowane warsztaty kulinarne pod hasłem „Pieczemy chleb oraz pizzę”.
W czasie tegorocznych  ferii zimowych w świetlicy  w Niepli,  tradycyjnie już zostały zorganizowane warsztaty kulinarne pod hasłem „Pieczemy chleb oraz pizzę”.Głównym sponsorem  warsztatów kulinarnych był sołtys wsi pan A. Grzebień. Uczestnicy cyklu warsztatów z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowali pizzę oraz chleb, z dodatkiem mąki razowej i orkiszowej. Oprócz wiedzy praktycznej mieli oni  także możliwość poznania wielu ciekawych zagadnień związanych ze  zdrowym  i tradycyjnym żywieniem.Wszystkie wypieki były smaczne, cudownie pachniały i zniknęły prawie natychmiast z talerzy.Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za tak liczne przybycie, dobre chęci i uśmiech a  sołtysowi wsi panu A. Grzebieniowi za pomoc i zaangażowanie.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności