Rozgrywki warcabowe

Dodano: 27.02.2013
A A A
W świetlicy w Niepli w dniu 19.02.2013r. miały miejsce rozgrywki w warcaby, w których wzięły udział dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Turniej ten już od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem.


W świetlicy w Niepli w dniu 19.02.2013r. miały miejsce rozgrywki w warcaby, w których  wzięły udział  dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym.  Turniej ten  już od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem.


Tego typu rozgrywki są dobrą  form spędzania wolnego czasu oraz dają  możliwość do  samodzielności w podejmowaniu decyzji, rozwijają zdolność koncentracji i logicznego myślenia, a jak również stosowania w praktyce zasady „fair play. Zwycięzcom gratulujemy.Uczestnicy  rozgrywek zostali nagrodzeni drobnymi upominkami  oraz słodyczami.


G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności