Warsztaty w Warzycach

Dodano: 27.02.2013
A A A
W dniu 19. 02.2013r w świetlicy w Warzycach warsztaty dla dzieci i młodzieży poprowadził pan Stanisław Juszczak oraz jego córka Emilka.
W dniu 19. 02.2013r  w świetlicy  w Warzycach warsztaty dla dzieci i młodzieży poprowadził  pan Stanisław Juszczak oraz jego córka Emilka.


Uczestnicy zajęć - dzieci z Warzyc, Zimnej Wody, Gorajowic i Kowalów - mieli możliwość zapoznania się z ich  twórczością ludową. W trakcie spotkania pan Stanisław pokazał wszystkim uczestnikom swoje prace i opowiedział kiedy i w jaki sposób odkrył swój talent rzeźbiarski i jak stał się on jego pasją.


Emilka  Juszczak także  zaprezentowała swoje obrazy i szkice. Następnie każdy uczestnik zajęć próbował odtworzyć choćby jedną z przedstawionych prac, co okazało się niełatwym wyzwaniem. Wszyscy świetnie się bawili, a dowodem tej zabawy były prace, które fachowym okiem oceniał pan Stanisław.

Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności