"Dla Ciebie Mamo"

Dodano: 23.05.2019
A A A
Dziś dla Ciebie, Mamo, świeci słońce złote,
dla Ciebie na oknie usiadł barwny motyl.
Po niebie błękitnym płyną białe chmurki,
a wiatr je układa w świąteczne laurki.
Dziś dla Ciebie, Mamo, śpiewa ptak na klonie
i dla Ciebie pachną te kwiaty w wazonie.
 
           W poniedziałek 20, wtorek 21 i środę 22 maja w świetlicy GOK w Żółkowie odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Dla Ciebie Mamo”.  Zbliżający się Dzień Mamy skłonił uczestników zajęć świetlicowych do wytężenia wyobraźni i wykonania własnoręcznie upominków dla Mam.  W tym roku Mamy otrzymają w prezencie „Kompozycję w szkle”.  Do jego wykonania potrzebne były: słoiki, patyczki ,kolorowe kamyki, muszelki, mech, kolorowe papierowe motyle, piórka oraz wyobraźnia.

Uczestnicy w tym roku sami zadecydowali o formie prezentu dla Mamy. Przeważyły opinie, że prezent ten na pewno długo zachowa swoją formę i będzie przypominał Mamusiom o dziecięcych uczuciach. Każdy z uczestników zabrał ,,Kompozycję” ze sobą, aby obdarować nim Ukochaną Mamę w dniu Jej święta. Bo dla każdej Mamy osobiście zrobiony i podarowany przez dziecko prezent, jest o wiele bardziej cenny niż ten kupiony w sklepie.

WSZYSKIM MAMOM  ŻYCZYMY, ABY ZAWSZE  MIAŁY POWODY DO DUMY ZE SWOICH DZIECI - TYCH  MAŁYCH I TYCH DUŻYCH .

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności