Niezapomniany wywiad

Dodano: 08.04.2011
A A A
Kolejne warsztaty dziennikarskie w bibliotece


Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach była ponownie organizatorem warsztatów dziennikarskich, które  odbyły się w ramach projektu Programu Rozwoju Bibliotek - Aktywna Biblioteka i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce pt. „Nie jesteśmy znikąd, mamy swoją małą ojczyznę”.
Warsztaty prowadzone przez dziennikarzy z TV Obiektyw w Krośnie i Jaśle wzbudzają coraz to większe zainteresowanie. Tym razem młodzież stanęła przed kamerą i starała się w interesujący sposób przekazać najważniejsze wydarzenia z życia mieszkańców wsi.
Szczególnym gościem  spotkania był Pan Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło. Udzielił on uczestnikom projektu – uczniom ZS w Szebniach im. Ks. J. Opioły niezwykle interesującego wywiadu, w którym nie zabrakło pytań dotyczących największych osiągnięć gminy, ulubionego bohatera literackiego, największego autorytetu oraz pytań o marzenia i hobby.Podczas spotkania odbył się konkurs na najciekawszą notatkę prasową, którego rozstrzygnięcie odbędzie się podczas majowego spotkania  w studio TV Obiektyw w Krośnie.

Warsztaty odbyły się 6 kwietnia br.

B. Lubaś-koordynator projektu


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności