Nie jesteśmy znikąd, mamy swoją małą ojczyznę

Dodano: 14.12.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wygrała kolejny projekt. W 2011 r. młodzież będzie brała udział w warsztatach dziennikarskich
    
        Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wygrała kolejny projekt. Tym  razem pozytywnie rozpatrzono wniosek złożony  w Konkursie Grantowym "Aktywna Biblioteka" w ramach ogólnopolskiego Programu Rozwoju Bibliotek.  Do Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce napłynęło 235 wniosków złożonych przez biblioteki wiodące i partnerskie z 11 województw, z czego 225 zgłoszeń spełniło kryteria formalne. Komisja dokonała wyboru 78 projektów, które w najwyższym stopniu spełniały kryteria merytoryczne konkursu. Decyzją Komisji Grantowej  projekt GBP pt. Nie jesteśmy znikąd, mamy swoją małą ojczyznę  został rozpatrzony pozytywnie. Tym samym biblioteka  znalazła się w gronie laureatów Konkursu Grantowego "Aktywna Biblioteka".Warsztaty dziennikarskie prowadzone będą od stycznia 2011 roku, we współpracy z młodzieżą gimnazjalną z Szebni, Osobnicy i Trzcinicy oraz TV Obiektyw. Uczestnicy biorący udział w warsztatach dziennikarskich będą mogli rozwijać swoje indywidualne zainteresowania i pasje dziennikarskie.


GBP w Jaśle z/s w Szebniach

 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności