Każde dziecko to potrafi - warsztaty z decupage

Dodano: 01.07.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach rozpoczęła cykl wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży, które letni wypoczynek spędzają w domach.


Siedzę dziś w domu deszcz ciągle kapie,

pojadę w podróż palcem po mapie.

Chętnie wybiorę się do Afryki,

żeby się przyjrzeć zwierzętom dzikim.

Najpierw odwiedzę jezioro błota,

w którym się chłodzi pan hipopotam.

Wpadnę na krótko do krokodyli,

zjem kiść bananów w stadzie goryli.

Mógłbym ukłonić się antylopie,

ale, niestety, wciąż jest w galopie.

Spotkam się z zebrą, a na sam koniec

Zobaczę, czym się wachlują słonie.

(W Afryce - E. Kozyra - Pawlak)

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach rozpoczęła cykl wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży, które letni wypoczynek spędzają w domach. 29 czerwca 2010 roku odbyły się pierwsze warsztaty z decupage - Każde dziecko to potrafi. Na młodych czytelników przez cały okres wakacji czekają liczne zajęcia warsztatowe, konkursy, podróże palcem po mapie, wycieczka do zaczarowanej krainy, gry i zabawy ruchowe. Podczas wakacyjnych spotkań będziemy czytać książki z kolekcji Cała Polska czyta dzieciom. Znakomita szata graficzna Anity Głowińskiej, pozwoli dzieciom przenieść się do krainy marzeń i ciekawych podróży.Program wakacyjnych zajęć w GBP:

- Warsztaty z decupage - Każde dziecko to potrafi

- Warsztaty i konkurs fotograficzny

- Warsztaty literackie - Świat wokół nas

- Wakacyjny miszmasz - Podróż za jeden uśmiech

- Szlakiem tajemnic - Podróż do zaczarowanej krainy

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wakacyjne przygody w bibliotece.

Zajęcia: czytelnicze, fotograficzne i warsztatowe z decupage, gliny, malarstwa prowadzone są we wtorki w godzinach od 14.00-17.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach, telefon 13 442 83 66, www.gbpszebnie.pl

S. Ablewicz - GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności