Wesoła choinka

Dodano: 28.02.2010
A A A
W dniach 08.02 i 09.02.2010 w salach Domów Ludowych w Bierówce i w Zimnej Wodzie odbyły się zabawy choinkowe
W dniach 08.02 i 09.02.2010 w salach Domów Ludowych w Bierówce i w Zimnej Wodzie odbyły się zabawy choinkowe zorganizowane przez Radnego Gminy Jasło Pana Józefa Dziedzica. W imprezie uczestniczyło 110 dzieci w wieku przedszkonym i szkolnym.
Zabawa choinkowa przeplatana była wieloma konkursami dla każdej grupy wiekowej a każdy z uczestników otrzymał nagrodę i niespodziankę. Zabawy i konkursy przygotowały Panie świetlicowe z Bierówki i Zimnej Wody. Imprezę umilał zespół muzyczny "Selavi".
Rodzice i dzieci składają serdeczne podziękowania sponsorowi Panu Józefowi Dziedzicowi.


M.Filip
J.OszajcaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności