Pożyteczne ferie 2010

Dodano: 12.02.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na cykl spotkań warsztatowych, które odbędą się podczas ferii zimowych.
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na cykl spotkań warsztatowych, które odbędą się podczas ferii zimowych. Przygotowaliśmy dla dzieci warsztaty literacko - plastyczne, malarskie, origami modułowe, malowanie twarzy oraz głośne czytanie. Na dzieci czeka także wiele niespodzianek, konkursów, quizów, zagadek, jak również zabaw ruchowych, mających na celu pogłębianie relacji między młodymi ludźmi oraz wpływających na rozwój twórczego myślenia. Jednak główną atrakcją w czasie ferii będzie wspólny wyjazd dzieci i młodzieży do Teatru W. Siemaszkowej w Rzeszowie na sztukę pt. "O dwóch takich, co ukradli księżyc".

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności