Warsztaty plastyczne w Bierówce

Dodano: 18.01.2010
A A A
W dniach od 09.12.2009r. do 17.12.2009r. na świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne. Podczas warsztatów dzieci wykonywały różne ozdoby choinkowe, kartki świąteczne oraz rysowały rysunki na gazetkę ścienną.
W dniach od 09.12.2009r. do 17.12.2009r. na świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne. Podczas warsztatów dzieci wykonywały różne ozdoby choinkowe, kartki świąteczne oraz rysowały rysunki na gazetkę ścienną. W czasie zajęć dzieci rozmawiały na temat zwyczajów jakie panują w naszych domach podczas Wigilii oraz Świąt Bożego Narodzenia.

W dniu 6.01.2010r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. "Czar Bożego Narodzenia”. W konkursie wzięło udział 12 osób, w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci przygotowały wiele ciekawych prac min. stroiki bożonarodzeniowe, kartki świąteczne oraz rysunki. Nagrody do konkursu ufundował pan Józef Dziedzic radny wsi Bierówka.

GOK w Jaśle


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności