MKD - Wokół złości

Dodano: 25.05.2009
A A A
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach spotkali się członkowie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego, którego rozważania toczyły się wokół wad i zalet literatury fantastycznej, posiłkując się książką Rafała Kosika pt. " Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".

Dnia 22 maja 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach spotkali się członkowie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego, którego rozważania toczyły się wokół wad i zalet literatury fantastycznej, posiłkując się książką Rafała Kosika pt. " Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności".Jednakże głównym poruszanym tematem było zagadnienie dotyczące ZŁOŚCI, a także próba odpowiedzi na następujące pytania: Gdzie w naszym ciele mieszka złość?, Jakie są przyczyny powstawania złości? - a przede wszystkim - Jak radzić sobie ze złością?. Mówienie o złości jest bardzo ważne, to naturalne odczucie, którego doświadczył każdy człowiek. Istotą jest świadomość swoich emocji, niedopuszczenie do niewłaściwej reakcji i zastąpieniu jej pozytywnym zachowaniem, znalezienie zrozumienia innej osoby, a także pomoc innym.Młodzi klubowicze podsumowali spotkanie bardzo istotnym wnioskiem - " Musimy jednak pamiętać o tym, aby nasze postępowanie nie szkodziło ani nam, ani innym".

B. Lubaś, M. Szostkiewicz, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności