VII Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Rzeszowie

Dodano: 11.05.2009
A A A
17 kwietnia 2009 r. w Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie odbył się VII Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Wojewody Podkarpackiego. Bardzo dużym sukcesem zakończyła udział w konkursie uczennica klasy I gimnazjum w Zespole Szkół w Szebniach Kamila Macieik

17 kwietnia 2009 r. w Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie odbył się VII Międzygimnazjalny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Wojewody Podkarpackiego. Bardzo dużym sukcesem zakończyła udział w konkursie uczennica klasy I gimnazjum w Zespole Szkół w Szebniach Kamila Macieik, która zaprezentowała dwie pieśni patriotyczne: „Mury” i „Czerwone Maki”. Ciekawie zaprezentowała się także druga z naszych solistek Justyna Czekalska z klasy III gimnazjum pięknie interpretując utwór „Biały krzyż” Konkurs zgromadził młodzież gimnazjalną z całego województwa podkarpackiego, więc tym cenniejszy jest sukces naszej uczennicy, która w pokonanym polu pozostawiła 26 konkurentów.


Ukoronowaniem konkursu był koncert finałowy, który odbył się 05.05.2009 r. w Teatrze „Maska” w Rzeszowie. Podczas koncertu finałowego zaprezentowali się wyłącznie laureaci konkursu w kategorii soliści i zespoły wokalno-instrumentalne, którzy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i nagrody z rąk Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Wojewody Podkarpackiego.


Życzymy dalszych sukcesów naszej utalentowanej młodej gimnazjalistce, której opiekunką jest nauczycielka muzyki mgr Wioletta Zygmunt.

Z.S. w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności