IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 01.04.2009
A A A
W dniu 29.03.09 odbył się w Domu Ludowym w Niegłowicach IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło. W zawodach wzięło udział 18 osób z terenu naszej gminy.
W dniu 29.03.09 odbył się w Domu Ludowym w Niegłowicach IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło. W zawodach wzięło udział 18 osób z terenu naszej gminy. Organizatorem turnieju były GOK w Jaśle z/s w Trzcinicy oraz Rada Sołecka w Niegłowicach. Rozgrywki odbywały się systemem szwajcarskim, 7 rund po 10 min.W kategorii indywidualnej miejsca premiowane od I do VI zajęli :

I - Dawid Czajka (Niegłowice)
II - Bator Tadeusz (Bierówka)
III- Kluz Wiesław (Niegłowice)
IV- Mierzwa Kamil ( Wolica)
V - Myśliwiec Krzysztof (Wolica)
VI- Kowalewski Ryszard (Niegłowice)

W kategorii drużynowej:

I - Niegłowice
II - Wolica
III- Bierówka

Zawodnicy, za zajęcie pierwszych 3 miejsc otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, od IV – VI drobne upominki oraz dyplomy. Pozostali zawodnicy otrzymali dyplomy oraz statuetki.Młodszy instruktor Iwona Szarek
Świetlica Niegłowice


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności