Gdy na dworze śnieg i plucha w bibliotece zabaw szukaj - Ferie 2009

Dodano: 04.02.2009
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zaprasza dzieci na spotkania warsztatowe odbywające się codziennie podczas trwania ferii zimowych w godzinach od 11.00 do 16.00.

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zaprasza dzieci na spotkania warsztatowe odbywające się codziennie podczas trwania ferii zimowych w godzinach od 11.00 do 16.00.

Pierwsze warsztaty w sztuce witrażu prowadzone przez instruktorkę panią Marię Szostkiewicz odbyły się w dniu 2 lutego 2009 roku. W spotkaniu udział wzięło 15 dzieci z Szebni. Dzieci wykonały na szkle barwne witraże obrazujące postacie z ulubionych bajek. Kolejne warsztaty malarskie, bibuł karskie, teatralne oraz liczne konkursy, gry i zabawy integracyjne czekają na dzieci w bibliotece przez całe ferie. Warsztaty prowadzą twórcy regionalni, artyści malarze oraz przeszkoleni instruktorzy przez Centrum Szkoleniowe "KLANZA" w Krakowie.

B. Lubaś, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności