Mikołajki w Szebniach

Dodano: 08.12.2008
A A A
4 grudnia w sali domu ludowego w Szebniach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego, konkurs kolęd oraz spotkanie z Mikołajem.

4 grudnia 2008 roku w sali domu ludowego w Szebniach odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. Czar Bożego Narodzenia, konkurs kolęd i Spotkanie Mikołajkowe dla 50 dzieci. W konkursie plastycznym wyróżniono prace: Konrada Ślezaka, Agaty Michalskiej, Joanny Fakadej, Krzysztofa Rasia, Natalii Jezior, Marty Hadała. W konkursie kolęd nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu- nagrody ufundował Sołtys wsi Pan Kazimierz Truty i Radny Pan Wojciech Piękoś. Dla wszystkich dzieci ciepły posiłek przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Szebniach. Największą atrakcją wieczoru okazało się spotkanie z św. Mikołajem, który wręczył wszystkim dzieciom paczki z przyborami szkolnymi i słodyczami. Wieczorne spotkanie prowadzone przez Beatę Lubaś i Marię Szostkiewicz przy akompaniamencie muzycznym Tadeusza Olbrechta było pełne zabaw integracyjnych, konkursów, quizów i humorystycznych zagadek.

Organizatorem imprezy byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, Radny i Sołtys wsi Szebnie, GOK- Świetlica Wiejska w Szebniach i Koło Gospodyń Wiejskich w Szebniach.

S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności