Stroiki na Boże Narodzenie w świetlicy w Gorajowicach.

Dodano: 24.12.2012
A A A
W świetlicy w Gorajowicach odbyły się kilkudniowe warsztaty, w których zarówno dzieci jak i dorośli z wielką przyjemnością wykonywali ozdoby, stroiki i wieńce na Boże Narodzenie
 
    Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres w całym roku. Jest to czas wyjątkowy i magiczny a każda chwila poświęcona na przygotowania świątecznych ozdób potęguje ten klimat.
 


Warto na chwilę zwolnić tempo i rozkoszować się takimi chwilami. Z tej właśnie okazji w świetlicy w Gorajowicach odbyły się kilkudniowe warsztaty w których zarówno dzieci jak i dorośli z wielką przyjemnością wykonywali ozdoby, stroiki i wieńce na Boże Narodzenie, do których wykonania potrzebne nam były gałązki bombki szyszki orzechy  tasiemki i piękne gwiazdy betlejemskie, które wnoszą do świątecznego domu niezwykłą atmosferę.
 
Zajęcia przyniosły wszystkim wiele radości i możliwość miłego spędzenia zimowego wieczoru.

                                                                                                                                   Kosiba Joanna
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności