Szanowni Państwo,

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Rzeszowie informuje, że zgodnie z decyzją Centralnego Biura Spisowego do dnia 3 maja br. jedyną formą wzięcia udziału w spisie jest samospis internetowy, przeprowadzany w interaktywnym formularzu, dostępnym od 1 kwietnia br. na stronie internetowej spis.gov.pl.

Samospis można również przeprowadzić dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99, wybierając kanał „Spisz się przez telefon”.

We wskazanym okresie nie będą realizowane dodatkowe metody spisu tzn. wywiad telefoniczny lub wywiad bezpośredni przeprowadzany przez rachmistrza spisowego.

Rachmistrze spisowi, zarówno będący pracownikami urzędów statystycznych, jak i pochodzący z naboru realizowanego przez gminy, rozpoczną pracę od 4 maja br.