Jasło, 03.11.2020 r.

Wójt Gminy Jasło
zaprasza

organizacje pozarządowe wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Jasło z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”, jeżeli cele statutowe organizacji obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego.

Opracowany program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa zasady, formy i zakres współpracy Gminy Jasło oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych.

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie do 13 listopada 2020 r. na załączonym formularzu.

Do pobrania:

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Bliżej siebie - bliżej dziecka"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "VIII Spotkanie Integracyjne dla Osób Niepełnosprawnych"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja czasu wolnego - wycieczka autokarowa"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Wyjazd turystyczno-integracyjny do Sanoka i Strachociny oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Dom zamykamy i wyjeżdżamy"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Pogórzańskie smaki - święto jabłecznika w gminie Jasło - staropolskie tradycje regionalne"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Jedziemy ku Wam z gościńcem"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja zajęć integracyjnych dla osób niepełnosprawnych"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Wycieczka najlepszą integracją"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Gminny Dzień Matki"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja czasu wolnego w środowisku osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych"