Do pobrania:
  • Ogłoszenie o otwartym konkursie: pobierz
  • Zarządzenie Wójta Gminy Jasło: pobierz
  • Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej: pobierz
  • Formularz zgłoszenia: pobierz
  • Zarządzenie Wójta Gminy Jasło w sprawie powołania komisji konkursowej: pobierz
  • Załącznik do Zarządzenia Wójta Gminy Jasło w sprawie powołania komisji konkursowej - regulamin pracy komisji: pobierz
  • Protokół z rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert: pobierz

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Bliżej siebie - bliżej dziecka"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "VIII Spotkanie Integracyjne dla Osób Niepełnosprawnych"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja czasu wolnego - wycieczka autokarowa"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Wyjazd turystyczno-integracyjny do Sanoka i Strachociny oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Dom zamykamy i wyjeżdżamy"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Pogórzańskie smaki - święto jabłecznika w gminie Jasło - staropolskie tradycje regionalne"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Jedziemy ku Wam z gościńcem"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja zajęć integracyjnych dla osób niepełnosprawnych"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Wycieczka najlepszą integracją"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Gminny Dzień Matki"

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja czasu wolnego w środowisku osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych"