Trzcinica, Jareniówka, Opacie - 1 X 2021 r. (piątek)

Osobnica, Brzyście  - 4 X 2021 r. (poniedziałek)

Wolica, Żółków, Łaski, Sobniów, Niegłowice - 15 X 2021 r. (piątek)

Bierówka, Szebnie, Zimna Woda, Niepla, Chrząstówka -29 X 2021 r. (piątek)

Warzyce, Kowalowy, Gorajowice - 3 XI 2021 r. (środa)

zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych, w tym mebli oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV, AGD)

Odpady należy wystawić w miejscu dotychczasowego odbioru odpadów komunalnych i ustawić w sposób, który nie powoduje utrudnień w ruchu drogowym oraz uciążliwości dla sąsiednich nieruchomości i osób trzecich.

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy:
  1. Meble t.j. łóżka, stoły, regały, fotele, szafy, materace, meble ogrodowe, dywany, wykładziny itp.
  2. Zużyte urządzenia domowe i sanitarne t.j. zlewy, muszle klozetowe, wanny itp.
  3. Zużyty sprzęt AGD i RTV t.j. lodówki, pralki, telewizory, monitory, radia, kuchenki gazowe itp.

UWAGA !!! W dniu odbioru odpadów wielkogabarytowych nie będą odbierane odpady t.j. opony, odpady remontowo-budowlane (styropian, wełna mineralna, gruz, okna, drzwi itp.), worki po nawozach, opakowania po chemikaliach, olejach czy truciznach, papa, eternit, akumulatory, odpady niebezpieczne itp.

Usługi odbioru realizuje podmiot PHU EKOMAX Jerzy Kotulak