Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 19.02.2015
A A A
Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tym dniu babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Z tej okazji na świetlicy w Gorajowicach odbyły się warsztaty dla dzieci.

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. W tym dniu babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.
Z tej okazji na świetlicy w Gorajowicach odbyły się warsztaty dla dzieci na których zostały wykonane ozdobne torebki tekturowe ozdobione kwiatuszkami i serduszkami do których dzieci włożyły wykonane wcześniej piękne kolorowe laurki oraz śliczne bukieciki kwiatów.
Każde dziecko włożyło dużo pracy i czasu do wykonania tych upominków które później wręczyło swoim kochanym babciom i dziadkom.

Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności