Informacja dla mieszkańców

Dodano: 15.01.2013
A A A
Wzór umowy i inne dokumenty związane z projektem pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” dla mieszkańców biorących w nim udział.

    


Szanowni Państwo   


W związku z zatwierdzeniem przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie dokumentów regulujących relacje Gminy z Mieszkańcami biorącymi udział w Projekcie, Gmina prześle, w terminie do 24 stycznia 2013 r., Mieszkańcom, którzy zostali zakwalifikowani do grupy docelowej Beneficjentów końcowych Projektu, wzór Umowy na montaż układu solarnego wraz z dostawą urządzeń i uruchomieniem układu w ramach uczestnictwa w Projekcie pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. Szczegóły dotyczące dalszego postępowania zostaną przedstawione w powyższym piśmie.                                                                Wójt Gminy Jasło
                                                              Stanisław Pankiewicz


Wzór  umowy i inne dokumenty związane z projektem:Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności