Zgłaszanie kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych

Dodano: 27.03.2020

o sposobie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Z powodu ograniczonego trybu pracy Urzędu Gminy w Jaśle, zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych może zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy normalnego funkcjonowania urzędu) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku oryginały zgłoszenia należy przesłać pocztą – nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu dokonywania zgłoszeń.
W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie  przesłane zostanie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres poczty elektronicznej:
gmina@gminajaslo.pl