Złote Gody w gminie Jasło. Przeżyli ze sobą ponad pół wieku!

Dodano: 08.02.2018
A A A
 
50-lecie pożycia małżeńskiego to wyjątkowy jubileusz. Trzydzieści jeden małżeństw z gminy Jasło obchodziło Złote Gody.  7 lutego 2018 r. u w sali Domu Ludowego w Trzcinicy  odbyły się uroczystości z tej okazji.

Aktu dekoracji medalami, nadanymi przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę, dokonał wójt Stanisław Pankiewicz. Na uroczystość oprócz Jubilatów przybyli także ks. senior Stanisław Bałucki z parafii w Trzcinicy, radni Rady Gminy Jasło  Jan Czajka i Stanisław Marszałek, dyrektor GOK w Jaśle z/s w Brzyściu Joanna Duć – Acela oraz Jerzy Żurowski sołtys Trzcinicy.  Gości powitała Anna Witalis kierownik USC  słowami: Na żaden medal nie pracuje się tak długo – przeszło 18250 dni. Gratulując tak pięknego jubileuszu życzę wszelkiej pomyślności oraz doczekania w zdrowiu kolejnych rocznic.

Oprawę muzyczną zapewniła Kapela Ludowa Trzcinicoki. Nie zabrakło także lampki szampana, kwiatów i upominków.

50 lat pożycia małżeńskiego świętowali:


Cecylia i Józef Szerląg, Janina i Marian Pawlik, Maria i Władysław Lubaś, Helena i Stanisław Oszajca, Julia i Stanisław Hap, Maria i Adam Dereś, Krystyna i Jan Pankiewicz, Barbara i Tadeusz Owsiak, Barbara i Marian Płaza,  Stanisława i Jan Śliż, Krystyna i Jan Fałat,  Krystyna i Tadeusz Pienta, Helena i Feliks Bara, Bronisława i Bronisław Berger, Maria i Marian Ulaszek, Antonina i Adolf Pyznar, Stanisława i Stanisław Pieniądz, Anna i Bronisław Racławscy, Maria i Bronisław Piątkowscy, Stanisława i Franciszek  Wanat,   Maria i Władysław Banaś, Zofia i Andrzej Dłuscy, Stanisława i Jan Gucwa, Anna i Józef Gorgosz,  Franciszka i Stefan Wojtas, Czesława i Tadeusz Jodłowscy, Stanisława i Edward Marszałek,  Stanisława i Mieczysław Janas, Irena i  Roman Kosiba, Kunegunda i Kazimierz Mosoń, Janina i Władysław Betlej.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności