ZIMOWE POPOŁUDNIA W ŚWIETLICY

Dodano: 10.02.2016
A A A
 
Zima, to czas gdy długie popołudnia i wieczory nastrajają do różnych pomysłów i  nietypowych zajęć. Dlatego uczestnicy zajęć świetlicowych z Żółkowa uruchomili wyobraźnię i  powstały ciekawe oraz  różnorodne prace.

Działalność w nowym roku rozpoczęli od prezentów dla  babci  i dziadka. Ciekawe i oryginalne kwiaty i koszyczki powstały ze zwykłych papierowych karteczek. Niektórzy obdarzeni cierpliwością i dokładnością  pokusili się o wyjątkowo pracochłonne obrazki z bibułkowych kuleczek.

Niektóre dzieciaki chętnie odrabiały na świetlicy zadania, ćwiczyły czytanie oraz działania matematyczne. Nie zabrakło też amatorów układania puzzli, gier planszowych i komputerowych.

Niedawny tłusty czwartek zaowocował wspólnym wykonaniem ciasta serowego i pieczeniem ,,karnawałowych oponek’’. Niedługo ,,Walentynki’’, więc powstały też laurki  dla przyjaciół i sympatii.

Wprawdzie do Wielkanocy jeszcze sporo czasu, ale niektórzy postanowili już rozpocząć produkcję ozdobnych pisanek. Każdy  z uczestników znalazł dla siebie ciekawy i pożyteczny sposób aby spędzić  kreatywnie i wesoło zimowe popołudnia w gronie kolegów. Przed  nimi nowe wyzwania i pomysły  bo ferie  tuż, tuż.

Zapraszam chętne dzieci i młodzież z Żółkowa na zajęcia feryjne i turniej tenisa stołowego. Świetlica podczas ferii będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-17.00.

J.Pawluś

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności