Żegnajcie wakacje - witaj szkoło

Dodano: 08.09.2015
A A A
I w tym roku tradycyjnie świetlica w Żółkowie pożegnała wakacje wspólnie z zaprzyjaźnioną świetlicą z Łask. 31 sierpnia w poniedziałek ok. 40 dzieciaków pożegnało wakacje towarzyskim meczem piłki nożnej oraz wspólnymi zabawami i grami sportowymi na świeżym powietrzu.
I w tym roku tradycyjnie świetlica w Żółkowie pożegnała wakacje wspólnie z zaprzyjaźnioną świetlicą z Łask. 31 sierpnia w poniedziałek ok. 40 dzieciaków pożegnało wakacje towarzyskim meczem piłki nożnej oraz wspólnymi zabawami i grami sportowymi na świeżym powietrzu.

Oprócz meczu, było także przeciąganie liny oraz zawody w przechodzeniu pod liną, która dla utrudnienia obniżała się do poziomu ziemi (wykorzystywano różne techniki włącznie z czołganiem). Dziewczynki skakały grupowo przez ogromna skakankę, malowały wakacyjne przygody kredą na betonie. Były kalambury i zgadywanki, ,,gorące krzesła’’ i ,,kareta’’. Na zakończenie spotkania był słodki poczęstunek i kiełbasa z ogniska. Tak pożegnaliśmy wakacje pełni werwy i zapału, bo we wtorek 1 września czekała szkoła i nowe wyzwania.

WSZYSTKIM DZIECIOM I MŁODZIEŻY ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW W NAUCE W NOWYM ROKU SZKOLNYM A NAUCZYCIELOM CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI W PRACY. Głowa do góry - wakacje już za 10 miesięcy.

Organizatorem spotkania był gminny Ośrodek Kultury w Jaśle -świetlice w Żółkowie i Łaskach. Wolontariuszom, którzy pomogli przy organizacji meczu i poczęstunku - BARDZO DZIĘKUJĘ.
 
J.Pawluś 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności