Zaprzysiężenie radnych i wójta nowej kadencji

Dodano: 20.11.2018
A A A
W poniedziałek, 19 listopada 2018 r.,  odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Jasło VIII kadencji.

Pierwsza sesja nowo wybranej rady, zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, zwołana została przez Komisarza Wyborczego w Krośnie I w dniu 19 listopada, a jej otwarcia dokonał i poprowadził do czasu wyboru przewodniczącego, najstarszy radny – Tadeusz Gorgosz.

Podczas poniedziałkowej sesji radni złożyli ślubowanie, wybrano także przewodniczącego. Został nim Józef Dziedzic.


Wójt Wojciech Piękoś złożył uroczyste ślubowanie, został zaprzysiężony - oficjalnie rozpoczął pełnić funkcję włodarza gminy.  W swoim wystąpieniu podziękował za zaufanie wszystkim mieszkańcom gminy- Pragnę skierować  podziękowania nie tylko do tych, którzy głosowali na moja osobę, ale także tych, którzy  wzięli udział w wyborach – tym wielkim święcie demokracji… 

A zatem czas do pracy. A pracy mamy dużo… bardzo liczę na Państwa Radnych, na Waszą nową energię, kreatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i odwagę
-  podsumował wójt.
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności