Kiermasz Bożonarodzeniowy w Trzcinicy

Dodano: 03.01.2019
A A A
 

W niedzielę 16  grudnia 2018r. dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii w Trzcinicy  wraz z opiekunem p. Ireną Gorczyca zorganizowały przy kościele Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na kiermaszu zaprezentowane zostały prace wykonane przez małych artystów. Były to: choinki techniką papierowej wikliny, choinki z gałązek jodły, dzwoneczki z tektury malowane kolorowym brokatem, bombki na choinkę techniką origami, aniołki z masy solnej malowane farbami i brokatem oraz stroiki bożonarodzeniowe.

Stoisko z pracami zostało ustawione przed kościołem, żeby każdy mógł coś zakupić do swojego domu na święta. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Zakupione na kiermaszu kolorowe bombki na pewno przyozdobią świąteczne drzewko, a stroiki ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na szlachetny cel.


Irena Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności