Wyróżnienia w Wojewódzkim Przeglądzie Plastyki „Ja i świat, w którym żyję – moje Podkarpacie”

Dodano: 23.06.2016
A A A

Województwo podkarpackie jest absolutnie wyjątkowe, a jego walory posiadają charakter unikatowy dzięki przyrodzie, krajobrazom, różnym zabytkom, licznym pałacom, dworkom, kościołom czy cerkwiom. Wyjątkowość tego miejsca możemy dostrzec w pracach „młodych twórców” nadesłanych na Wojewódzki Przegląd Plastyki „Ja i świat, w którym żyję – moje Podkarpacie”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. Na  11. edycję przeglądu napłynęło 238 prac z różnych domów kultury, szkół i instytucji. Wśród wyróżnionych w kategorii 10-12 lat znalazł się Dominik Krzywiński uczeń klasy VI Zespołu Szkół w Szebniach, a w kategorii 13-16 lat Natalia Twarduś uczennica klasy  I gimnazjum Zespołu Szkół w Warzycach. Za swoje prace rysunkowe, wykonane pod kierunkiem Pani Wioletty Zygmunt, otrzymali dyplomy i liczne nagrody rzeczowe.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wernisażem i wystawą pokonkursową miało miejsce 17. czerwca br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Gratulujemy sukcesów artystycznych i życzymy kolejnych.


Zespół Szkół w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności